Kurier dla firm | Integracje z systemami zewnętrznymi


Jest to funkcjonalność skierowana do sprzedawców na Allegro. Dzięki niej można w łatwy sposób nadać przesyłkę z zakupionym towarem.
Osoba, która kupiła produkt na Allegro wypełnia formularz pozakupowy w Allegro.
1. Klient loguje się do swojego konta w serwisie i wybiera zakładkę Integracja z Allegro.
2. Wpisuje login i hasło do swojego konta w Allegro. System pobiera aukcje, które zakończyły się od ostatniego logowania.
3. Wybiera z listy tę aukcję, której przedmioty chce wysłać. Podaje wymiary i wagę.
4. System automatycznie uzupełnia adres nadawcy oraz adres odbiorcy.
5. Po opłaceniu zamówienia jest ono przekazywane do kuriera.
Kurier dla e-commerce | Integracja z platformami sklepowymi
Kurier dla firm | Integracja z systemami magazynowo-księgowymi
Jesteśmy zintegrowani z największymi platformami sklepowymi i systemami magazynowo - sprzedażowymi w Polsce. Jeżeli posiadacie konto w serwisie korporacjakurierska.pl wystarczy, że zainstalujecie lub aktywujecie moduł w swoim sklepie (dla platform open source moduły przesyłamy drogą elektroniczną), podacie dane logowania z naszego serwisu oraz hasło API, a Wasz sklep zintegruje się automatycznie.

Przesyłki kurierskie | Integracja z kurierami
Integracja z systemami kurierskimi pozwala naszym klientom na automatyczne zamawianie kurierów wraz z generowaniem listu przewozowego dla takich przewoźników jak DHL, FEDEX, INPOST, GEIS, UPS, GLS, TNT, POCZTA-POLSKA.
Tani kurier | Wewnętrzne API
Nasz serwis udostępnia możliwość łączenia się z nim przez inne systemy (np. sklepy internetowe, systemy firmowe itd). Dzięki temu firmy mogą uprościć zamawianie kuriera. Przykładowo dla sklepów internetowych: oprogramowanie sklepu będzie mogło zamówić kuriera i pobrać etykietę bez konieczności logowania się w serwisie kurierskim i kopiowania danych.
Podłączenie się przez zewnętrzny system do wewnętrznego API nie jest skomplikowane, ale wymaga pomocy informatyka/programisty.
Wszystkie zamówienia składane przez wewnętrzne API są także widoczne na koncie użytkownika.
Szczegóły na temat API i integracji są dostępne tutaj.